Skip to main content

Nieuwsartikelen

Thea Himpers, een Ieren-mens pur sang 1943 - 2024

Het verlies was er al voordat het afscheid kwam.

Thea 01Thea, een Ieren-mens pur sang, is zaterdag 9 maart 2024 overleden. Thea was één van de eerste en één van de trouwste leden van onze club. Samen met Martin, en met door de jaren heen met verschillende Ierse Wolfshonden, was Thea op onze evenementen om bij te kletsen met Ieren vrienden. Naast het schrijven van humorvolle verhalen voor de Shamrock maakte Thea prachtige foto's. De mooie foto die haar rouwkaart siert is laatste Ierse Wolfshond 'Kate' en uiteraard door Thea gemaakt.
We gaan Thea missen, haar humor, haar schrijftalent en vooral haar gezellige aanwezigheid op onze clubdagen.

We wensen Martin, de kinderen en overige familie heel veel sterkte toe.

Namens de leden en het bestuur,
Trudy Zantingh
Thea 02